Demurrage - konteinerio prastova

calculate-mortgage_manPrastova (Demurrage) - pakrauto jūros konteinerio sandėliavimas/laukimo laikas paskirties uoste apribojimas. Kelių dienų bėgyje, kol Jūsų krovinis, gabenamas jūra, atvyks į paskirties uostą, jūsų Gavėjas turi gauti pranešimą apie konteinerio atvykimą ir jo importo procedūras. Paprastai tai būna "Atvykimo pranešimas" (Arrival Notice), siunčiamas faksu arba el. paštu gavėjui. Taip pat tai gali būti telefono skambutis arba pašto pranešimas. Prašome įsitikinkite, kad gavėjo kontaktinė informacija, pateikta jūriniam frachte ir dokumentuose teisinga.

Pagal jūrinio konosamento pervežimo taisykles,  "Atvykimo pranešimas" - tai yra daugiau Linijos paslauga, bet ne prievolė. Krovinio Savininkas turi pats sekti krovinį, o Linija neatsako už atsiradusią prastovą ar kitas pasekmės, kurios buvo sąlygotos tokio "Atvykimo pranešimo" neišsiuntimu arba jei toks pranešimas nebuvo gautas.

Jūsų nemokamas laikas už konteinerių sandėliavimą specialioje uosto aikštelėje (Container yard - CY) yra ribotas. Priklausomai nuo paskirties uosto, sandėliavimo laikas gali būti, dažn. nuo 5 iki 10 dienų. Po to už sandėliavimo paslaugas, Jums reikės mokėti atskirai ir tai gali labai padidinti bendras pristatymo išlaidas. Todė, čia yra tik vienas patarimas - kuo greičiau atsiimkite savo krovinį ir atlaisvinkite konteinerį.

container_terminal

YouTube kanalas

tv-clip-art

... from Klaipeda

Happy Klaipeda

3-D Klaipėda

Virtuali_Klaipeda_pic

 

Vaizdo kameros Klaipėdoje

saugus_miestas2  Vaizdo kameros mieste. Stebėkiti transliuojamą vaizdą realiuoju laiku.

Konverteriai

Matavimo vienetų konverteris

units
 

Valiutos konverteris

currency-trading

Pasaulio laiko zonos

earth_time

Pasaulio šalių šventės

World map

Yra klausimų?

question_man feeder_2
Bill of Lading, Feeder, FCL, ...
FCL document-icon