Pristatyta „Memelio miesto“ pradžios viziją

Memelio miestasPirmo "Memelio mietas" namo vizualizacijaPrasidėjo „Memelio miesto“ pirmojo gyvenamojo namo viešinimo procedūros.

Architektas Romas Gailius pasidalijo vizualizacijomis, kaip atrodys naujai besikuriantis kvartalas, iškilsiantis Klaipėdoje, prie pat marių, kur daug metų vyko pramoninė veikla. 7 hektarų teritorijoje planuojama statyti biurus, kur įsikurtų paslaugų, finansinių ar informacinių technologijų centrai, gyvenamuosius ir komercinius pastatus, visuomeninius objektus, įrengti automobilių stovėjimo aikšteles, viešąsias erdves.

Kaip skelbiama Vilniaus architektų „City projects“ ir „Arches“ parengtame projekte, planuojama statyti naują pastatą, kurio antžeminės dalies plotas bus 8431 kvadratinis metras, o požeminės dalies (automobilių statymo) – 5079 kvadratiniai metrai. Suprojektuotas pastatas – 5-6 aukštų, kuriame suplanuoti 105 nauji butai ir 15 atskirų komercinių patalpų. Požeminėje stovėjimo aikštelėje numatytos 136 vietos automobiliams. Nors pastatas suprojektuotas kaip vienas statinys, tačiau stilistiškai jis atrodys kaip septyni atskiri pastatai. Biurų pastatas ir pirmasis daugiabutis užima tik maždaug penktadalį visos „Memelio miesto“ teritorijos. Šiems objektams prireiks apie 20 mln. eurų investicijų.

Memelio miestas 1"Memelio mietas" vizualizacijaMemelio miestas 2"Memelio mietas" vizualizacija

Spausdinti El. paštas